LED75W-025-C3000-D
Part No
LED75W-025-C3000-D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 8-25V 3A
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
3A
Dimming :
Analog
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
75 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
8 ~ 25V
Datasheets
LED75W-025-C3000-D
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V