TRC-075S500DT
Part No
TRC-075S500DT
Description
LED DRIVER CC AC/DC 7-15V 5A
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
5A
Dimming :
Analog
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
75 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
7 ~ 15V
Datasheets
TRC-075S500DT
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V