LED60W-024-C2500
Part No
LED60W-024-C2500
Description
LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 2.5A
Current - Output (Max) :
2.5A
Dimming :
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
60 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
8 ~ 24V
Datasheets
LED60W-024-C2500
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V