LED60W-170
Part No
LED60W-170
Description
LED DRIVER CV AC/DC 170V 450MA
Current - Output (Max) :
450mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
60 W
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
170V
Datasheets
LED60W-170
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V