PLED120W-057-C2100
Part No
PLED120W-057-C2100
Description
LED DRIVER CC AC/DC 19-57V 2.1A
Current - Output (Max) :
2.1A
Dimming :
Efficiency :
90%
Power (Watts) :
120 W
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
19 ~ 57V
Datasheets
PLED120W-057-C2100
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V