PLED150W-428
Part No
PLED150W-428
Description
LED DRIVER CV AC/DC 428V 350MA
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Power (Watts) :
150 W
Product Status :
Obsolete
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
428V
Datasheets
PLED150W-428
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V