PLDA60-D833-277AR
Part No
PLDA60-D833-277AR
Approval Agency :
CE, cURus, PSE, TUV
Current - Output (Max) :
833mA, 833mA
Dimming :
Efficiency :
85%
Features :
OTP, OVP, SCP
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
60 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
9 ~ 36V