PLDS100-D-277PEA
Part No
PLDS100-D-277PEA
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
2.08A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
90%
Features :
OTP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
100 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
26 ~ 48V