PLDS60-D-277DB
Part No
PLDS60-D-277DB
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.25A
Dimming :
DALI
Efficiency :
90%
Features :
OTP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
60 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
26 ~ 48V