CLG-150-12B
Part No
CLG-150-12B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 9-12V 11A
Approval Agency :
CB, CE, cURus, PSE, TUV
Current - Output (Max) :
11A
Dimming :
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
132 W
Ratings :
IP67
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Input (Max) :
295VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
9 ~ 12V