HLG-240H-20C
Part No
HLG-240H-20C
Description
LED DVR CCCV ACDC 18.6-21.4V 12A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
12A
Dimming :
Efficiency :
91.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
240 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
18.6 ~ 21.4V