QTI-1X35/49/80-GII
Part No
QTI-1X35/49/80-GII
Manufacturer
Intelligent Group Solutions Ltd
Description
OSRAM Quicktronic Intelligent T5
Manufacturer :
Product Category :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, ENEC, VDE
Current - Output (Max) :
380mA
Dimming :
Efficiency :
95%
Features :
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Power (Watts) :
80 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP20
Standard Number :
Termination Style :
Terminal Block
Topology :
AC DC Converter
Type :
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
198VAC