ELEMENT-8/220-240/200-G3
Part No
ELEMENT-8/220-240/200-G3
Manufacturer
Intelligent Group Solutions Ltd
Description
OSRAM ELEMENT 8W Constant Curren
Manufacturer :
Product Category :
LED Drivers
Approval Agency :
CCC, CE
Current - Output (Max) :
200A
Dimming :
Efficiency :
83%
Features :
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Power (Watts) :
8.4 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP20
Size / Dimension :
Standard Number :
Termination Style :
Terminal Block
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
198VAC