POE14-137
Part No
POE14-137
Description
POE SPLITTER 13.7W 13.7V DESKTOP
Approval Agency :
CE
Compliance :
IEEE802.3af
Current - Output :
1 A
Data Rate :
10/100/1000 Mbps
Efficiency :
72%
Features :
OVP, SCP
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) - Per Port :
13.7W
Product Status :
Obsolete
Standard Number :
Type :
Splitter
Voltage - Input :
36 ~ 57V
Voltage - Output :
13.7V