PE7AP150-30
Part No
PE7AP150-30
Manufacturer
Pasternack
Description
30DB ATTN N 150W 8GHZ
Stock
1
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
Attenuators
Attenuation Value :
30dB
Frequency Range :
0 Hz ~ 8 GHz
Impedance :
50 Ohms
Package / Case :
Module
Power (Watts) :
150W