AMFW-5S-10701275-70-F-O-P1
Part No
AMFW-5S-10701275-70-F-O-P1
Description
AMPLIFIER - LOW NOISE SATCOM
Current - Supply :
205mA
Frequency :
10.7GHz ~ 12.75GHz
Gain :
40dB
P1dB :
15dBm
RF Type :
SatCom
Test Frequency :
10.7GHz ~ 12.75GHz
Voltage - Supply :
220VAC