RST-MBB1-700023-17M-GE-001
Part No
RST-MBB1-700023-17M-GE-001
Manufacturer
Raltron
Description
RF ANT 900MHZ/1.8GHZ WHIP STR
Stock
50
Manufacturer :
Raltron
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Cellular, LTE
Features :
Frequency (Center/Band) :
900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Frequency Group :
Wide Band
Frequency Range :
700MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz