JTT915S25P4X
Part No
JTT915S25P4X
Manufacturer
JC Antenna
Description
915MHZ PATCH ANTENNA, DIMENSION
Manufacturer :
JC Antenna
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Ceramic Patch
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
903MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
900MHz ~ 906MHz