M24SR04-GSG12I/2
Part No
M24SR04-GSG12I/2
Manufacturer
STMicroelectronics
Description
4-KBIT DYNAMIC NFC/RFID TAG NFC
Manufacturer :
STMicroelectronics
Product Category :
RFID, RF Access, Monitoring ICs
Frequency :
13.56MHz
Interface :
I²C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Die
Product Status :
Active
Standards :
ISO 14443, NFC
Supplier Device Package :
Wafer
Type :
RFID Transponder
Voltage - Supply :
2.4V ~ 5.5V