R14-14D10-24
Part No
R14-14D10-24
Description
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
Stock
122
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
15 A
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C
Datasheets
R14-14D10-24
Manufacturer related products
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A