IA30CLF10UCM1
Part No
IA30CLF10UCM1
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Ingress Protection :
IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Material - Body :
Plastic
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (TA)
Product Status :
Obsolete
Response Frequency :
300Hz
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
6V ~ 35V