WSPEM24V
Part No
WSPEM24V
Description
SENSOR WITH DAYLIGHTING END MNT
Stock
5
Coverage :
1800 Square Feet
Operating Temperature :
0°C ~ 65°C
Output Type :
Logic
Voltage - Supply :
24V
Datasheets
WSPEM24V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V