WSPEM480
Part No
WSPEM480
Description
FL HIGH BAY SENSOR W/DAYLIGHTING
Coverage :
1800 Square Feet
Operating Temperature :
0°C ~ 65°C
Output Type :
Relay
Voltage - Supply :
480VAC
Datasheets
WSPEM480
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V