TVR10471KSV
Part No
TVR10471KSV
Description
Varistor 10mm 470V
Stock
13
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
85J
Features :
Maximum AC Volts :
300 V
Maximum DC Volts :
385 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Varistor Voltage (Max) :
517 V
Varistor Voltage (Min) :
423 V
Varistor Voltage (Typ) :
470 V