Q 24,0-JXS22-9-10/10-FU-WA-LF
Part No
Q 24,0-JXS22-9-10/10-FU-WA-LF
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C