XC32M4-25.000-F12NJDTK
Part No
XC32M4-25.000-F12NJDTK
Manufacturer
SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD
Description
CRYSTAL 25MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C