BP3200-W-DS-12
Part No
BP3200-W-DS-12
Description
LED ENGINE P3200 3000K 12" STRIP
Features :
Cascadable
Illumination Color :
White, Warm
Luminous Flux :
325lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
4.0W
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
BP3200-W-DS-12
Manufacturer related products
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.13" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT