NTS-300-248CN
Part No
NTS-300-248CN
Description
INVERTER 300W
Stock
4
Power - Output Continuous :
300 W
Power - Output Surge :
600 W
Region Utilized :
China
Voltage - Input :
48VDC
Voltage - Output :
230VAC