NTS-300-148UN
Part No
NTS-300-148UN
Description
INVERTER 300W
Power - Output Continuous :
300 W
Power - Output Surge :
600 W
Region Utilized :
International
Voltage - Input :
48VDC
Voltage - Output :
110VAC