NTS-300-212EU
Part No
NTS-300-212EU
Description
INVERTER 300W
Power - Output Continuous :
300 W
Power - Output Surge :
600 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
12VDC
Voltage - Output :
230VAC