NTS-450-248EU
Part No
NTS-450-248EU
Description
INVERTER 450W
AC Outlets :
1
Power - Output Continuous :
450 W
Power - Output Surge :
900 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
48VDC
Voltage - Output :
230VAC