NTS-750-224UN
Part No
NTS-750-224UN
Description
INVERTER 750W
Stock
1
AC Outlets :
1
Power - Output Continuous :
750 W
Power - Output Surge :
1500 W
Voltage - Input :
24VDC
Voltage - Output :
230VAC