NTS-750-224US
Part No
NTS-750-224US
Description
INVERTER 24VDC 700W 1 OUTLET
AC Outlets :
1
Features :
Frequency Control
Power - Output Continuous :
750 W
Power - Output Surge :
1500 W
Region Utilized :
North America
Voltage - Input :
24VDC
Voltage - Output :
230VAC