LP A675-N1P2-25-0-30-R33-Z
Part No
LP A675-N1P2-25-0-30-R33-Z
Description
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Configuration :
Standard
Current - Test :
30mA
Features :
Height (Max) :
4.20mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
49.5mcd
Size / Dimension :
4.00mm L x 3.60mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V