LP A675-N2P2-34-0-30-R33-Z-XX
Part No
LP A675-N2P2-34-0-30-R33-Z-XX
Description
LED SIDELED LP A675 SMD
Current - Test :
30mA
Features :
Height (Max) :
4.20mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
53.25mcd
Size / Dimension :
4.00mm L x 3.60mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V