LY L29K-H2J1-4-0-2-R18-ZY-XX
Part No
LY L29K-H2J1-4-0-2-R18-ZY-XX
Description
LED SMARTLED
Color :
Yellow
Configuration :
Current - Test :
2mA
Features :
Height (Max) :
0.67mm
Lens Size :
1.30mm x 0.80mm
Millicandela Rating :
4.58mcd
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.70mm L x 0.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.8V