GA CSHPM1.23-KSKU-W3-0-350-R18
Part No
GA CSHPM1.23-KSKU-W3-0-350-R18
Description
LED OSLON SSL150 AMBER 615NM
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Amber
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
137 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
101lm (89lm ~ 112lm)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V