GA CSHPM1.23-KSKU-W3-0-350-R33-XX
Part No
Description
LED OSLON SSL150 AMBER 617NM SMD
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Amber
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V