GW CS8PM1.PM-LRLT-XX57-1-350-R18
Part No
Description
LED OSLON WARM WHITE 3000K
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
147lm (130lm ~ 164lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
147 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V