GW CSHPM1.CM-KTLP-XX57-1-350-R18
Part No
Description
LED OSLON WARM WHITE 3000K
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
109lm (97lm ~ 121lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
109 lm/W
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V