GW SBLMA1.EM-GUHQ-A737-L1N2-65-R18
Part No
Description
LED DURIS S2 WARM WHT 3000K
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
30lm (26lm ~ 33lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
159 lm/W
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
2016
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V