GW CS8PM1.CM-KULQ-A535-1-350-R18
Part No
Description
LED OSLON SSL WHITE 2SMD
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
117lm (104lm ~ 130lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
117 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V