GW P7LL31.CM-QBQD-XX55-1-150-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS S10 WHITE SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
779lm (737lm ~ 820lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
117 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2828 (7070 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
44.2V