GW P7LL31.EM-QEQG-XX58-1-150-R18
Part No
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
876lm (820lm ~ 931lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
132 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
44.2V