GW CSSRM1.PC-MFNQ-5L7N-1-R18-SIG-XX
Part No
Description
LED OSLON WHITE SQUARE SMD
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
300lm (270lm ~ 330lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V