GW CSSRM1.PC-NPNQ-6D6E-K2L1-700-R18-ZT
Part No
Description
LED OSLON WHITE SQUARE SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
305lm (280lm ~ 330lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
156 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V