GW CSSRM3.EM-M8MF-XX38-K2L1-700-R33-ZT
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
265lm (250lm ~ 280lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V