GW CSSRM2.EM-M7M9-XX37-0-700-R33-ZT
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
255lm (240lm ~ 270lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
130 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V