GW CSSRM2.EM-M6M8-XX58-K2L1-R18-ZT
Part No
Description
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
245lm (230lm ~ 260lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
125 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V