GW CSSRM2.PM-N4N5-XX51-K2L2-R18-XX
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON SQUARE SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
320lm (310lm ~ 330lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
163 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V